Kurumsal Proje Tanıtım ve Satış Hizmetleri

Hizmetlerimiz

Sektörümüzün tüm paydaşları tarafından bilindiği üzere; Gayrimenkul pazarlama süreci; üretimden önce başlayıp, proje bitiminin sonrasına kadar devam eden uzun ve yıpratıcı bir süreçtir. Firmalar, bu süreçte ağır maliyetlere katlanarak pazarlama birimi kurmakta ya da firma yetkilileri direk pazarlama süreci ile ilgilenmektedir. Her iki durumda da firma yetkilileri üretim sürecine ayıracakları kıymetli zamanı, pazarlama sürecine ayırmakta fakat yine de pazarlama biriminden istenilen performans elde edilememektedir.

Bu ve benzeri sebepler ile firmalar, ürettikleri gayrimenkullerin pazarlamasında, çözüm ortağı arayışı içerisine girmektedir. Çözüm ortağı aracılığı ile gerçekleştirilen satış sürecinde ise en çok karşılaşılan sorunlar; üretici firmanın taahhüt ve beklentilerine uygun olmayan satışların gerçekleşmesi ve bu nedenle üretici firmaların marka imajının zedelenmesi ve güven kaybına neden olmaktadır.

Tüm pazarlama süreçlerinde olduğu gibi gayrimenkul pazarlama sürecinde de markalaşma, sosyal medya ve teknoloji kullanımı önemli bir rol oynamaktadır.

MEF GYD pazarlama sürecinde; etkin sosyal medya kullanımı ve teknolojinin tüm kaynaklarını kullanmak koşulu ile geniş kapsamlı satış hizmeti sunmakta, sektöründeki üretici firmaların, taahhütlerine, prensiplerine ve beklentilerine uygun olarak satış sürecinde ki yükünü üzerinden almaktadır.

Pazarlama sürecine ilave olarak portföyümüzdeki tüm gayrimenkulleri, danışmanı olduğumuz yabancı kişi ve kurumlara tanıtımını ve satışını gerçekleştirmektedir.

Sorularınız mı var ?
Hemen Bize Ulaşın

Category: Danışmanlık